اگر شما در حال راه اندازی یک سیستم تلفن تحت شبکه هستید, به طور قطع سادگی و انعطاف پذیری که یک سیستم VOIP در مقابل سرویس های تلفن قدیمی فراهم می کند را تجربه کردید, و احتمالا فکر میکنید که بهترین را در سیستم تلفن استفاده میکنید اما بهترین را در ادامه مشاهده خواهید کرد. در حالی که ارتباطات یکپارچه و سرویس های ابری در سال های اخیر گسترش یافته اند, سیستم VOIP نمی توانست به طور کامل نیاز های امروز فعالیت ها را فراهم کند. به عنوان مثال فعالیت خود را در نظر بگیرید, به یک سیستم CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری ) نیاز دارید برای مدیریت اطلاعات مشتریان, یک سیستم تلفن برای ارسال و دریافت تماس ها, یک ابزار راهبردی گروهی برای کارمندانتان برای افزایش بهره وری کار بین کارمندان. بدون تجمیع با  VOIP باید این سیستم ها را به ترتیب و گاها همزمان مدیریت کنید, و به طور قطع مدیریت این موارد بار کاری شما را بسیار افزایش می دهد.  موضوع ناراحت کننده این است که بیشتر فعالیت ها مشغول دست و پنجه نرم کردن با تک تک این سیستم ها هستند و سعی دارند قبل از اینکه شرایط را درگیر تر کنند, از این سیستم ها بتوانند سود ببرند.

اما با تجمیع VOIP , مسائل کاملا متفاوت خواهند شد. سیستم تلفن شما به طور یکپارچه به پلتفرم کاری دیگر متصل می شود, فعالیت ها را بسیار برای شما و تیمتان اسان تر میکند زمانی که مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات کاری روزانه هستید. در ادامه با اشاره به مزایای استفاده از ویپ در فعالیت شما خواهید دید که چگونه بره وری و رضایت از سرویس های شما افزایش پیدا خواهد کرد.

تجمیع VIOP با CRM

(مدیریت ارتباط با مشتری) CRM سیستمی که اطلاعات شخصی تا تمام مراودات قبلی با فعالیت شما مربوط به  مشتریان و افرادی که امکان تبدیل شدن به مشتری را دارند ذخیره می کند. با تجمیع VOIP – CRM تیم مدیریت مشتری نیازی نیست که زمان برای متوجه شدن اینکه تماس گیرنده چه کسی است و تماس قبلی تا چه مقدار پیشروی داشته اند صرف کنند. به جای ان, تمام اطلاعات که پیرامون مخاطب جمع کرده اند مستقیما به انان نمایش داده خواهد شد زمانی که تماس وارد می شود, که زمانی را ایجاد میکند برای یاداوری مباحث گذشته قبل از اینکه مکالمه اغاز شود, این قابلیت امکان یک مکالمه روان تر با تماس گیرنده را فراهم می کند. این یکپارچگی تیم شما را قادر می سازد تا مکالمه شخصی سازی شده با هر مخاطب داشته باشید, تا برطرف کردن مشکلات مشتریان با درگیری کمتر و کاراتر باشد.

 

 

“سرور تلفن شبکه یستار با ZOHO , Salesforce CRM , Google Contacts و موارد دیگر تجمیع می شود.”

هماهنگ با سرور ابری یستار یا سری S سرور ویپ, نسخه تلفن همراه یا کامپیوتر تلفن نرم افزاری لینکاس یستار تجمیع یکپارچه با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری روی نسخه ویندوز را پشتیبانی می کند. در حال حاضر ZOHO CRM , Bitrix24 CRM , Salesforce CRM , Microsoft Dynamics 365 , Outlook Contact و Google Contact پشتیبانی می شوند تا به کاربران شفافیت بیشتری راجع به اطلاعات تماس گیرنده بدهد در حالی که امادگی تیم را برای برخورد با سرنخ های اصلی و مهم تر افزایش می دهد.

لینک مرتبط: یکپارچگی CRM و CRM : ترکیب بسیار عالی برای جهش کار شما

 

یکپارچه سازی VOIP با CTI

CTI ,  تلفن یکپارچه با کامپیوتر, تکنولوژی که کامپیوتر را با تلفن به صورتی که هردو یتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند تجمیع می کند, در حال حاضر به صورت گسترده در اتباظات تجاری مورد استفاده قرار گرفته است.

با قابلیت CTI کارهایی که بر روی سیستم تلفن انجام می شد را میتوان از طریق کامپیوتر و لپ تاپ انجام داد. در انتظار قرار دادن تماس ها, انتقال تماس, قرار دادن در صف و ارتباط با یکدیگر از طریق یک رابط به راحتی قابل تحقق یافتن است. با بهره گیری از این قابلیت می توان یک صف قیفی شکل بهینه با زمان های انتظار کوتاه تر و تماس های از دست رفته کمتر را ایجاد کرد. این تکنولوژی معمولا برای اعمال یک روش انعطاف پذیر و مقیاس پذیر مدیریت تماس استفاده می شود برای افزایش کارایی تماس های کاری.

 

سرویس CTI یستار با راه حل UC لینکاس برای بازدهی کاری بالاتر

 

  • افزونه کلیک برقراری تماس برای تجربه تماس روانتر

یستار برقراری تماس را برای شما بسیار بدون دردسر ساخته است! فقط با یک کلیک, شما می توانید با هر شماره تلفنی که بر روی صفحه کامپیوترتان قرار دارد از تلفن رو میزی تماس برقرار کنید. دیگرنیازی به صرف زمان جهت ذخیره اطلاعات مخاطبان یا ورود دستی شماره به تلفن رومیزی خود نخواهید داشت. فهرست یکپارچه لینکاس, مخاطبان, انتخاب و تماس با کلید مشخص  و سرویس کلیک برای تماس یستار با افزونه کروم امکان جستجو و تماس شماره های تلفن را سریع, اسان و بدون خطا می کند.

 

  • انتقال تماس راحت, انتظار, بازیابی, ضبط و بیشتر

CTI یستار این امکان را فراهم می سازد تا کاربری خود در نسخه کامپیوتر را به پنل کنترل بصری برای تلفن رومیزی خود تبدیل کنید و عملیات تماس بر روی رابط گرافیگی لینکاس راحتر می شود. عملیاتی مانند انتقال تماس, انتظار, بازیابی, ضبط و موارد دیگر به سادگی یک کلیک قابل دستیابی می شود, بنابراین شما هیچوقت نیاز به خاطر سپردن کد های مختلف و متفاوت قابلیت ندارید.

 

مرتبط: فریمور نرم افزاری جدید یستار قابلیت CTI , پشتیبانی مخاطبین به روز رسانی شده و قابلیت ها بیشتر را دارد.

 

یکپارچگی و تجمیع VOIP با ابزار کمک همکاری

همانطور که همکاری و کار تیمی در سناریوهای کاری امروزه بیشتر و یشتر اهمیت پیدا میکند, ابزاری مانند Microsoft Teams که یک تیم کاری را قادر می سازد تا تمام انچه برای کار نیاز دارند را در یک نرم افزار کاربردی با رابط مستقیم داشته باشند. افراد می توانند پروژه ها را مدیریت کنند, ارتباط بگیرند  و پرونده های مورد نیاز خود را بدون نیاز به جابجایی از یک پرونده یا نرم افزار کاربردی به دیگری را فراهم می کند. هیچ درایو مشترک, نوشته های گم شده در دیسک سخت یکی از افراد یا جستجو بی پایان در یک صندوق ورودی نامه الکترونیکی برای پیدا کردن اطاعات دقیق نیاز نیست.

زمانی که این ابزار همکاری در کار با سیستم تلفن VOIP تجمیع می شود, کاربران میتوانند از قابلیت های دیگری که سیستم تلفن فراهم می کند استفاده کنند, با این سرویس یک مکان کار با همکاری کامل و یکتا جایی که ارتباط صوتی و نوشتاری به صورت عالی با هم ترکیب شده اند. مواردی با یکپارچگی تلفن VOIP و Microsoft Teams  بدست می اورید:

 

  • ارتباط سیستم تلفن کاری شما با سرویس های افزایش همکاری مانند: Microsoft Teams
  • تبدیل کاربران Microsoft Teams به موجودیت کاربران سیستم تلفن
  • نگهداری شماره تلفن های موجود و دریافت و برقراری تماس روی هر دستگاهی از هر نقطه
  • ضبط تمام اطلاعات مرتبط با کار, نوشتار یا صحبت, اسناد و ارائه ها در یک محیط کاری
  • ارتباط و همکاری یکپارچه برای کار کردن ار راه دور اسان تر.

 

سیستم تلفن یستار + Microsoft Teams ؟

یکپارچه سازی و تجمیع بین سیستم تلفن و ابزار افزایش همکاری تیمی بهره وری کاری را بسیار افزایش می دهد و یستار به همین دلیل بر روی تجمیع با Microsoft Teams  در حال کار می باشد. منتظر خبر های بعدی باشید.

 

یک به علاوه یک, بهتر از دو

برای نتیجه, یکپارچه سازی یک تکنولوژی است – یک پل برای شکاف تلفن VOIP خود با پلت فرم های مرتبط کاری دیگر برای به حداکثر رساندن ارزش هر یک از نرمافزار های در حال حاضر شما. کارمندان باید با هم کار کنند برای کارایی بیشتر, انواع تکنولوژی نیز به همین رویه نیاز به همکاری و رشد دارند.

 

ایا علاقه مند به تجمیع سیستم حال حاضر VOIP خود با پلتفرم های تقویت کار هستید؟ برای راه حل هایی با جزئیات و شخصی سازی بیشتر حتما با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *