راه کارهای محصولات سری P یستار جهت ویدئو کنفرانس با امکانات بیشتر

ملاقاتهای از راه دور می تونه به آسانی برقرار بشه، اگه شما به دنبال راهی آسان تر برای ارتباط با هم تیمی های خودتون و جلساتی غیر حضوری با مشتریانتون می گردین، شما تمامی اونچه رو که می خواین می تونین در قابلیت های جدیدی که به ویدئو کنفرانس های سری P افزوده شده پیدا کنین.

دیگه نیازی به سخت افزار مازاد یا نصب افزونه ندارین

تنها با یک کلیک در مرورگرتون می تونین لینک یک جلسه رو ایجاد کنین  و از شرکت کنندگان دعوت به حضور بکنین، فقط کافیه با یک جستجو ساده شرکا ، همکارانتون یا هر کسی دیگه ای رو انتخاب کنین و از اونها دعوت به عمل بیارین، در این حالت تمامی میهمانان، ایمیل دعوت به حضور در جلسه همراه با لینک اتصال و رمز عبور رو دریافت می کنن، همراه با دیگر اطلاعات مورد نیاز که شما فکر می کنین نیاز هست اونها بدونن، همینطور شما می تونین از اطلاعات جلسه یک کپی بگیرین و اونها رو با هر کس دیگه ای که تمایل به دعوتش دارین به اشتراک بذارین

محیط جلسه برای شما و همکارانتون تنها با یک کلیک از درگاه هر دستگاهی به سرعت محقق میشه.در حالی که در زمان اجرای جلسه تمامی امکانات ضروری به منظور افزایش همکاری در اختیار تون قرار میگیره. امکان تغییر چیدمان نمایش ویدئوها برای شما فراهم شده تا بازخورد همکاران و مشتریانتون رو در هنگام ارائه بهتر بتونین بصورت همزمان ارزیابی کنین.

مشخص کردن وضعیت صداها هم دست شماست

میکروفون خودتون یا دیگران رو برای واضح تر شدن صدای ارائه دهنده می تونین قطع کنین ضمن اینکه همزمان می تونین کاربری رو به جمع حاضر اضافه کنین. همینطور جهت پشتیبانی از صدا و ویدئوی کنفرانس میشه از چت هم استفاده کرد تا از ایده های دیگران بهرمند بشین، بعلاوه امکان استفاده از دیاگرام های تعبیه شده جهت تجزیه و تحلیل هم میشه بهرمند شد بدون اینکه به نرم افزار دیگه ای نیاز داشته باشین.

شما می تونین صفحه نمایش خودتون و نرم افزارهایی که در ویندوز با اونها کار می کنین رو به اشتراک بذارین، و یا اینکه فقط یک تب از مرورگر خودتون رو بصورت همزمان ارائه بدین، با وجود کلیه این امکانات ، سازماندهی آسان تر انجام میشه، فرستادن ایمیل دعوت ،همراه با لینک حضور در جلسه، اون هم با صدا و تصویری که کیفیت HD رو پشتیبانی می کنن و چت همزمان و صد البته دیاگرام ارزیابی جلسه.

تمامی این موادر باعث میشه ارتباط  چهره به چهره شما با مخاطبینتون از راه دور واقعی تر به نظر بیاد. اون هم به صورت فوری، ساده، امن بعلاوه اینکه با این قابلیت می تونین در هر زمان و مکانی با مخاطبینتون تأمل داشته باشین.

قابلیت ویدئو کنفرانس در محصولات سری P یستار امنییت بیشتری رو  بهمراه پویایی افزون تری برای شما فراهم میکنه. از این امکانات می تونین بصورت رایگان برای 30 روز استفاده کنید و یا با بروز رسانی اونها برای مدت زمان طولانی تری از خدمات ما در این حوزه بهرمند بشین.