میدونین چطور میشه یه ویدئو کنفرانس رو با سیستم های تلفنی یستار راه اندازی کرد؟

میدونین چطور میشه یه ویدئو کنفرانس رو با سیستم های تلفنی یستار راه اندازی کرد؟

می خوایم ببینیم چطور می تونیم یک ویدئو کنفرانس رو با استفاده از امکاناتی که سیستم های تلفنی یستار در اختیارمون قرار میده راه اندازی کنیم. پس از خرید نسخه ultimate plan امکان برقراری ویدئو کنفرانس برای شما فراهم میشه.

این قابلیت از Web RTC پشتیبانی می کنه، البته در بین مرورگرها ما مرورگر کروم رو بیشتر پیشنهاد میدیم. شما می تونین به این سیستم به عنوان یک کاربر داخلی وارد بشین و ویدئو کنفرانس رو در منوی اصلی پیدا کنین.

در این کلیپ کوتاه همراه ما باشید تا اون رو به شما آموزش بدیم.

می خوایم ببینیم چطور می تونیم یک ویدئو کنفرانس رو با استفاده از امکاناتی که سیستم های تلفنی یستار در اختیارمون قرار میده راه اندازی کنیم.

پس از خرید نسخه ultimate plan امکان برقراری ویدئو کنفرانس برای شما فراهم میشه. این قابلیت از Web RTC پشتیبانی می کنه،  البته در بین مرورگرها ما مرورگر کروم رو بیشتر پیشنهاد میدیم.

شما می تونین به این سیستم به عنوان یک کاربر داخلی وارد بشین و ویدئو کنفرانس رو در منوی اصلی پیدا کنین.

حالا ما می تونیم از این مدخل یک ملاقات فوری رو ترتیب بدیم یا اینکه یک لینک برای ملاقاتمون تنظیم کنیم و جلسه مون در سر ساعت  و تاریخ مورد نظرمون آغاز کنیم.

بیاین اول نحوه برقراری کنفرانس بصورت بلادرنگ رو بررسی کنیم.

بر روی گزینه مورد نظر کلیک می کنیم و حالا یک پنجره جدید برای ما باز میشه که در این حالت pbx میخواد از دوربین شما استفاده کنه. بر رویallow کلیک می کنیم . مشاهده می کنیم که دوربین در صفحه مربوطه حالا مورد استفاده قرار گرفته میشه.

شمامی تونین دوربینتون رو خاموش و روشن کنین و همینطور میکروفونتون رو

همچنین ما می تونیم بر روی دکمه configuration کلیک کنیم تا نوع دوربین خودمون رو و یا مایکروفون و اسپیکرمون رو برای جلسه انتخاب کنیم.

زمانی که پیکربندی لازم روانجام دادیم می تونیم به  صفحه اصلی برگردیم و بر ای جلسه گذرواژه تعریف بکینم

این گذرواژه برای دیگر اعضا جهت ورود به اتاق جلسه باید استفاده بشه

حالا بر روی Join کلیک می کنیم تا جلسه آغاز بشه

سیستم به شما اطلاعات دعوت به جلسه رو نشون میده

ما می تونیم این اطلاعات رو کپی و در اختیار دیگر شرکت کنندگان جهت ورود به جلسه قرار بدیم

هر کسی با استفاده از این لینک و درج گذرواژه صحیح می تونه به کنفرانس ویدئویی ما وارد بشه

تنها p-series pbx و وب کلاینک برای میزبان جهت شروع کنفرانس الزامی هستن و دیگر شرکت کنندگان نیازی به اونها ندارن

در حین کنفرانس ما می تونیم دوربین و میکروفونمون رو خاموش یا روشن کنیم و به صورت همزمان می تونیم تصویر صفحه رو در جلسه به نمایش بذاریم

ما همینطور می تونیم در اتاق جلسه اقدام به چت کردن و سوال کردن از میزبان بکنیم

یا اینکه در مقام میزبان، حضور شرکت کنندگان رو مدیریت کنیم. صداشون رو قطع و وصل کنیم و یا دوربینشون رو فعال و غیر فعال ؛ و در عین حال می تونیم همچنان لینک دعوت رو ارسال کنیم.

اما اگر از گزینه create meeting link برای ایجاد یک جلسه استفاده کنین می تونین بعد از درج نام جلسه، کنفرانس رو در تاریخ و ساعتی مشخص برقرار کنین. مطابق معمول یک گذرواژه باید برای شرکت کنندگان در جلسه تعیین بشه و البته یک گذرواژه هم بصورت مجزا برای میزبان

حالا ما می تونیم جلسه مورد نظرمون رو در لیست جلسات  آتی مشاهده کنیم

می تونیم اطلاعات مربوط به دعوت رو کپی  و برای شرکت کنندگان خارجی بفرستیم… یا حتی برای مخاطبینمون که نام اونها رو در فهرست تماس هامون ذخیره کردیم

ما می تونیم بر روی گزینه invite participants کلیک کنیم تا به لیستی از مخاطبینمون که از طریق وب یا کانتکت ها با اونها  در ارتباط هستیم دسترسی داشته باشیم و از این طریق با انتخاب اونها و ارسال ایمیل، از اونها دعوت به عمل بیاریم. زمانی که همه این کارها رو انجام دادیم، می تونیم کنفرانسمون رو شروع بکنیم

The last comment and 2 other comment(s) need to be approved.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *